Pirties paslaugos

PIRTIS " UNTA "

 

      Maloniai kviečiame apsilankyti pirtyje nedideles iki 4-5 bendraminčių grupeles, šeimas su vaikais, kuriems pirties poreikis bei malonumas nėra svetimas. Pirtelėje  galėsite pasikaitinti, pasimasażuoti masažiniame krėsle, pažaisti smiginį ir tiesiog pailsėti nuo kasdieninių rūpesčių.

     UNTA-tai privati pirtelė tiesiog pačiame Vilniuje, Naujamiestyje.Kviečiame apsilankyti ne tik savaitgaliais,bet ir darbo dienomis, nes kas gali būti maloniau pabūti, pabendrauti artimųjų draugijoje.

   Pirtis-tai VIETA, kur ateinama kaip į bažnyčią,- nurimti, pabūti su savimi ir su kitais. Japonai nepasirašys verslo sandorio, kol su biznio partneriais kartu nenueis į onsen'ą ( vandenines pirtis- karštas mineralines vonias).

    Baltams (lietuviams, latviams), slavams (rusams), skandinavams (ypač suomiams) pirtis ( drėgnesnė - vėsesnė ar sausesnė- karštesnė) - tai garinė, patalpa, kur ant karštų akmenų užpilto vandens - garo pagalba išprakaituoji. Tai karščio- šalčio terapija, kai įkaitęs garais kūnas atvėsinamas šaltu vandeniu, sniegu ar oru sūpynėse. Tokiose pirtyse taikomos ir vanojimo procedūros ( Lietuvoje vantoms naudojama iki 40 įvairių augalų, kurie parenkami pagal jų vyrišką ar moterišką energetiką individualiai).

     Indėnai stato ritualines pirtis, kad priartėtų arčiau gamtos, kad pagerbdami motiną žemę, patys gryžtų į savo gimties - augimo - gyvenimo ciklus ir atgimtų dvasiškai iš naujo...
    Todėl pirtis - ne tik vieta. Tai BŪSENA. Tai tarsi skaistykla, nes čia ateinama nuprausti, nušveisti kūno, nusiplauti kasdienius rūpesčius, praskaidrinti mintis, sielą...

   Pirtis- tai POJŪTIS! Ir visai nesvarbu, kokią pirtį pasirinksite,- kiekvieną kartą patyrimas bus kitoks, bet POJŪTIS - tas pats: švarumo- lengvumo- atsipalaidavimo- nurimimo...

   O jeigu sugalvotumėte  pratęsti savo poilsį gamtoje- Aukštaitijos nacionaliniame parke, aktyviai papramogauti ( pirtis su kubilu, irklenčių, baidarių, kanojų, valčių, dviračių nuoma, pokylių salė, nakvynė ) ar tiesiog pasimėgauti nieko neveikimu,- havajietiško stiliaus poilsio namai " Tiki Inn " , Palūšėje,kviečia visus ir visom progom- ištisus metus.
Geras laikas garantuotas!!!
www.tikiinn.com, 8-652-72444

Gero garo ! Gero pojūčio !

   Mes siūlome šias paslaugas: Pirtis - sauna (drėgna arba sausa), savistovis masažas masažiniame krėsle, masažinė dušo kabina, atpalaiduojantis pėdų masažas masažinėje vonelėje, jauki aplinka.Besikaitinant pirtyje, mėgaujantis arbata, galite išsiskalbi bei išsidžiovinti drabužius, patalynę.

 

Masažinė dušo kabina

 

  • Viršutinis dušas „tropinis lietus“
  • Lankstus dušas
  • Nugaros purkštukai
  • FM radijas
  • Pėdų masažuoklis

 

 

 

 

 

 

Masažinė kėdė

- Nugaros, sėdmenų, kojų bei pėdų masažas;

- Automatinis kūno skenavimas;

- Shiatsu, smūginis, minkymo ir sukamasis masažai;

- Dalinis ir taškinis masažai;

- Automatinis nugaros ir kojų atlošo pasvirimo reguliavimas;

- Viso kūno masažas 4 masažinių galvučių sistema;

- Atskirai pasirenkamas oro spaudimo masažas sėdynės, kojų ir pėdų zonoms;

- 3 automatiškai pasirenkamos masažo programos: atpalaiduojantis, atgaivinantis ir gydomasis;

 

 

Pėdų vonelė

- 3 funkcijos: burbuliukų, vibravimo ir vandens šilumos palaikymo

- 16 magnetų

- Raminantys infraraudonieji spinduliai

- Iškilios galvutės refleksinių taškų zonoms masažuoti

 

 

 

Skalbimo mašina

Besikaitinant pirtyje, skalbimo-džiovinimo mašina galite išsiskalbti bei išsidžiovinti savo skalbinius.

Lithuanian