Pirties paslaugos

PIRTIS " UNTA "

 

      Maloniai kviečiame apsilankyti pirtyje nedideles iki 4 bendraminčių grupeles, šeimas su vaikais, kuriems pirties poreikis bei malonumas nėra svetimas.Tai pirties nuoma Vilniuje, Naujamiestyje. Pirtelėje  galėsite pasikaitinti, pasimasażuoti masažiniame krėsle, pailsėti nuo kasdieninių rūpesčių bei tuo pačiu galėsite išsiskalbti drabužius savitarnos skalbykloje.

     UNTA-tai savaitgalio pramoga Vilniuje ( ir ne tik, galite apsilankyti kiekvieną dieną ) su šeimomis,draugais, bendraminčiais.Apsilankykite, kadangi randamės pačiame Vilniuje ir kas gali būti maloniau pabūti, pabendrauti artimųjų draugijoje.

   Pirtis-tai VIETA, kur ateinama kaip į bažnyčią,- nurimti, pabūti su savimi ir su kitais. Japonai nepasirašys verslo sandorio, kol su biznio partneriais kartu nenueis į onsen'ą ( vandenines pirtis- karštas mineralines vonias).

    Baltams (lietuviams, latviams), slavams (rusams), skandinavams (ypač suomiams) pirtis ( drėgnesnė - vėsesnė ar sausesnė- karštesnė) - tai garinė, patalpa, kur ant karštų akmenų užpilto vandens - garo pagalba išprakaituoji. Tai karščio- šalčio terapija, kai įkaitęs garais kūnas atvėsinamas šaltu vandeniu, sniegu ar oru sūpynėse. Tokiose pirtyse taikomos ir vanojimo procedūros ( Lietuvoje vantoms naudojama iki 40 įvairių augalų, kurie parenkami pagal jų vyrišką ar moterišką energetiką individualiai).

     Indėnai stato ritualines pirtis, kad priartėtų arčiau gamtos, kad pagerbdami motiną žemę, patys gryžtų į savo gimties - augimo - gyvenimo ciklus ir atgimtų dvasiškai iš naujo...
    Todėl pirtis - ne tik vieta. Tai BŪSENA. Tai tarsi skaistykla, nes čia ateinama nuprausti, nušveisti kūno, nusiplauti kasdienius rūpesčius, praskaidrinti mintis, sielą...

   Pirtis- tai POJŪTIS! Ir visai nesvarbu, kokią pirtį pasirinksite,- kiekvieną kartą patyrimas bus kitoks, bet POJŪTIS - tas pats: švarumo- lengvumo- atsipalaidavimo- nurimimo...

   O jeigu sugalvotumėte  pratęsti savo poilsį gamtoje- Aukštaitijos nacionaliniame parke, aktyviai papramogauti ( pirtis su kubilu, irklenčių, baidarių, kanojų, valčių, dviračių nuoma, pokylių salė, nakvynė ) ar tiesiog pasimėgauti nieko neveikimu,- havajietiško stiliaus poilsio namai " Tiki Inn " , Palūšėje,kviečia visus ir visom progom- ištisus metus.
Geras laikas garantuotas!!!
www.tikiinn.com, 8-652-72444

Gero garo ! Gero pojūčio !

   Mes siūlome šias paslaugas: Pirtis - sauna (drėgna arba sausa), savistovis masažas masažiniame krėsle, masažinė dušo kabina, atpalaiduojantis pėdų masažas masažinėje vonelėje, jauki aplinka.Besikaitinant pirtyje, mėgaujantis arbata, galite išsiskalbi bei išsidžiovinti drabužius, patalynę.

 

Masažinė dušo kabina

 

  • Viršutinis dušas „tropinis lietus“
  • Lankstus dušas
  • Nugaros purkštukai
  • FM radijas
  • Pėdų masažuoklis

 

 

 

 

 

 

Masažinė kėdė

- Nugaros, sėdmenų, kojų bei pėdų masažas;

- Automatinis kūno skenavimas;

- Shiatsu, smūginis, minkymo ir sukamasis masažai;

- Dalinis ir taškinis masažai;

- Automatinis nugaros ir kojų atlošo pasvirimo reguliavimas;

- Viso kūno masažas 4 masažinių galvučių sistema;

- Atskirai pasirenkamas oro spaudimo masažas sėdynės, kojų ir pėdų zonoms;

- 3 automatiškai pasirenkamos masažo programos: atpalaiduojantis, atgaivinantis ir gydomasis;

 

 

Pėdų vonelė

- 3 funkcijos: burbuliukų, vibravimo ir vandens šilumos palaikymo

- 16 magnetų

- Raminantys infraraudonieji spinduliai

- Iškilios galvutės refleksinių taškų zonoms masažuoti

 

 

 

Skalbimo mašina

Besikaitinant pirtyje, skalbimo-džiovinimo mašina galite išsiskalbti bei išsidžiovinti savo skalbinius.

Lithuanian